SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
227 000 €
(3 388 € / m²)
Satış
3
1
67 m²
Rue de la Nive, Toulouse

yatak odası3
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé dans le quartier dynamique de Jolimont, très proche du métro, cet appartement T3 de 67,41m2 bénéficie d'un emplacement idéal, alliant praticité...

Diğer
Teklifin yaşı: 30günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Rue de la Nive, Toulouse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CONNECT CENTER GRAND TOULOUSE - ENDIE IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar