SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
210 000 €
(3 818 € / m²)
Satış
3
1
55 m²
Rue de Maubec, Toulouse

yatak odası3
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Delphine Collin vous propose: **Appartement Rénové - 2 Chambres - Balcon et terrasse ensoleillé - Résidence sécurisée - Toulouse Cartouch...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 97günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Rue de Maubec, Toulouse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar