SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
109 500 €
(1 888 € / m²)
Satış
2
1
58 m²
Avenue Édouard Latil, Toulon

yatak odası2
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Laura Capella vous propose: Charmant Appartement de 2 Pièces à Toulon, Idéal Investissement ou Premier AchatAu cOEur de Toulon, à proximi...

Diğer
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Avenue Édouard Latil, Toulon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar