SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
410 000 €
(6 212 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez cet appartement lumineux de 66 m², niché au dernier étage d'une résidence récente avec ascenseur à Thonon-les-Bains. Doté de trois pièces bi...

Gaz
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar