SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
674 000 €
(4 780 € / m²)
Satış
6+
1
141 m²
La Combaz Coinchat, Thonon-les-Bains

yatak odası6+
düz141 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Entdecken Sie dieses geräumige Duplex-Appartement mit 213 m², davon 140 m² Wohnfläche, in idealer Lage in Thonon-les-Bains, in einer begehrten Umgebun...

Diğer
Teklifin yaşı: 155günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

La Combaz Coinchat, Thonon-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Swixim Douvaine

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar