SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
301 700 €
(5 388 € / m²)
Satış
3
1
56 m²
Place de l'Hôtel de Ville, Thonon-les-Bains

yatak odası3
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A39489VRS74 - Discover this superb new three-bedroom apartment in Thonon-les-Bains, which will be completed in the fourth quarter of 2027.

Diğer
Teklifin yaşı: 264günler
Güncellendi: 263günler

Yerellikler

Place de l'Hôtel de Ville, Thonon-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Leggett Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar