SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
211 800 €
(5 431 € / m²)
Satış
1
1
39 m²
Place de l'Hôtel de Ville, Thonon-les-Bains

yatak odası1
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A39190MAA74 - Discover this charming new studio apartment, located on the ground floor of a residence scheduled for completion in the second quarter o...

Diğer
Teklifin yaşı: 283günler
Güncellendi: 282günler

Yerellikler

Place de l'Hôtel de Ville, Thonon-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Leggett Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar