SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
193 000 €
(6 893 € / m²)
Satış
1
1
28 m²
Avenue René Panhard, Thiais

yatak odası1
düz28 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

À Thiais, découvrez ce bel appartement récent de 28 m2, situé en RDC dans une résidence de standing. Ce logement moderne, conçu dans un esprit actuel,...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenue René Panhard, Thiais
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar