SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
216 000 €
(3 789 € / m²)
Satış
3
1
57 m²
Avenue de la République, Tassin-la-Demi-Lune

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumYeni inşaat
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Contacter AIO IMMOBILIÈRE au 07.65.21.37.13. L'agence AIO vous propose ce bel appartement 3 pièces situé au 6ème étage d’une résidence bien entretenue...

Gaz
Teklifin yaşı: 29günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Avenue de la République, Tassin-la-Demi-Lune
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Angela LARANJEIRA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar