SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
342 200 €
(4 889 € / m²)
Satış
3
1
70 m²
Avenue Paul Lapie, Talence

yatak odası3
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Plongez dans le confort moderne de cet appartement de 70 m², situé dans le quartier recherché de Talence. Niché au quatrième étage d'un immeuble conte...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasDoğal ışıkZeminBina tipiAçık yaşam alanıAyrı tuvaletMutfak aletleriYeniden yapılandırmadan sonra

Gaz
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Avenue Paul Lapie, Talence
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar