SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
460 000 €
(5 823 € / m²)
Satış
4
1
79 m²
Boulevard Washington, Suresnes

yatak odası4
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Cecile Puech vous propose: SURESNES - Domaine des Hocquettes - Appartement 3/4 pièces - T2 Suresnes Longchamp - Secteur scolaire Raguidel...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Boulevard Washington, Suresnes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar