SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
299 000 €
(7 119 € / m²)
Satış
2
1
42 m²
Boulevard Washington, Suresnes

yatak odası2
düz42 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce charmant appartement de 42 m², niché au 2ᵉ étage d'un immeuble moderne et bien entretenu, érigé en 2014 à Suresnes. Ce cocon lumineux et ...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Boulevard Washington, Suresnes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar