SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
625 000 €
(6 378 € / m²)
Satış
4
2+
98 m²
Boulevard Washington, Suresnes

yatak odası4
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement de 98 m² qui allie modernité et confort au cœur du bas de Suresnes. Situé au 5e étage d'un immeuble moderne doté d'un ascens...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Boulevard Washington, Suresnes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar