SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
134 900 €
(2 545 € / m²)
Satış
2
1
53 m²
Rue Paul Verlaine, Strasbourg

yatak odası2
düz53 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

STRASBOURG - MONTAGNE VERTE Charmant appartement 2 pièces de 53 m2 situé dans le quartier de la Montagne Verte. Ce bien se situe au quatrième étage...

Elektrik
Teklifin yaşı: 495günler
Güncellendi: 494günler

Yerellikler

Rue Paul Verlaine, Strasbourg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Christelle Clauss Immobilier - Strasbourg Cronenbourg

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar