SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
620 000 €
(4 218 € / m²)
Satış
4
1
147 m²
Rue du Parc, Strasbourg

yatak odası4
düz147 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à proximité immédiate des institutions européennes à Strasbourg, découvrez cet appartement spacieux de 147 m2 au 1er étage avec ascenseur. Ce b...

Gaz
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue du Parc, Strasbourg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Christelle Clauss Immobilier - Strasbourg Orangerie

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar