SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
238 500 €
(3 786 € / m²)
Satış
3
1
63 m²
Rue de Calais, Strasbourg

yatak odası3
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Situé au 2 rue Livio, au sein d’une copropriété moderne et sécurisée, découvrez ce superbe 3 pièces de 63 m2 alliant confort, luminosité et prestation...

Gaz
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rue de Calais, Strasbourg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Patrimium Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar