SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
399 000 €
(4 750 € / m²)
Satış
4
2+
84 m²
Impasse des Pommerets, Sèvres

yatak odası4
düz84 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet spacieux appartement familial de 84 m², idéalement situé au 1er étage d'une résidence sécurisée et bien entretenue, agrémentée d'un gard...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Impasse des Pommerets, Sèvres
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar