SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
273 000 €
(3 456 € / m²)
Satış
5
1
79 m²
Quai François Maillol, Sète

yatak odası5
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vente proche de la Corniche T5 à Sète. Appartement spacieux, bénéficiant d'une double exposition.Composé: Cuisine séparée et un séjour très lumineux ....

Elektrik
Teklifin yaşı: 44günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Quai François Maillol, Sète
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Boix Immobilier Port Des Quilles-villeroy

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar