SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
298 000 €
(4 806 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Quai François Maillol, Sète

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Vente aux Quilles T3 à Sète. Bel appartement spacieux , lumineux. Composé : D'une cuisine équipée, salon séjour donnant sur l'extérieur, 2 chambres, s...

Elektrik
Teklifin yaşı: 45günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Quai François Maillol, Sète
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Boix Immobilier Port Des Quilles-villeroy

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar