SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
82 000 €
(1 281 € / m²)
Satış
3
1
64 m²
Rue du Général Leclerc, Sens

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement au 3eme étage sans ascenceur. Composé d'une entrée, une cuisine avec cellier, une pièce de vie avec baie vitrée accès balcon, vue sur la v...

Diğer
Teklifin yaşı: 131günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Rue du Général Leclerc, Sens
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Bourjois Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar