SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
460 500 €
(4 471 € / m²)
Satış
5
2+
103 m²
Avenue de Bonnatrait, Sciez

yatak odası5
düz103 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce magnifique duplex de 103,82 m2 en rez-de-jardin, offrant 5 pièces, dont 4 chambres et 2 salles de bains modernes. Deux places de parking ...

Diğer
Teklifin yaşı: 123günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Avenue de Bonnatrait, Sciez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Home Et Patrimoine

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar