SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
356 500 €
(5 402 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
Avenue de Bonnatrait, Sciez

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sciez, proche des commodités, dans une résidence en cours de construction, appartement de type 3  (lot B26), comprenant : entrée, séjour / cuisine don...

Diğer
Teklifin yaşı: 122günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Avenue de Bonnatrait, Sciez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Home Et Patrimoine

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar