SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
369 000 €
(8 200 € / m²)
Satış
2
1
45 m²
Rue Paul Couderc, Sceaux

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Océane Coëffé vous propose: Sceaux – 2 pièces 45 m² – Vue Coulée Verte – Résidence récenteBel appartement traversant au 2e étage (ascense...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue Paul Couderc, Sceaux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar