SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
175 000 €
(3 070 € / m²)
Satış
3
1
57 m²
Allée de la Commune, Savigny-le-Temple

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Amel Koutabli vous propose: Venez découvrir cet appartement dans le Bourg de 3 pièces situé au deuxième et dernier étage avec ascenseur ....

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Allée de la Commune, Savigny-le-Temple
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar