SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
133 000 €
(2 015 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
Place du Général de Gaulle, Saverne

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Emilie Utzeri vous propose: À Saverne, venez découvrir cet appartement 3 pièces de 66 m² rénové en 2021, offrant un excellent compromis e...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Place du Général de Gaulle, Saverne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar