SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
160 000 €
(1 379 € / m²)
Satış
4
1
116 m²
Place du Général de Gaulle, Saverne

yatak odası4
düz116 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans le charme de cet appartement de 116 m², niché au cœur de Saverne, et proposé par Zefir. Ce bien de 4 pièces, idéal pour les familles ou l...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Place du Général de Gaulle, Saverne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar