SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
225 000 €
(2 394 € / m²)
Satış
3
1
94 m²
Place Maupassant, Saumur

yatak odası3
düz94 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Au coeur de saumur dans une rue piétonne commerçante, au cinquième et dernier étage d'une petite copropriété cet appartement de 94 m2 m2 se distingu...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Place Maupassant, Saumur
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Angers

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar