SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
135 000 €
(3 068 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Chemin de Pentoncelli, Santa-Lucia-di-Moriani

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

A vendre sur SANTA LUCIA DI MORIANI, un APPARTEMENT T2 situé en rez-de-chaussée, comprenant une entrée, un séjour, une cuisine, une chambre, une salle...

Diğer
Teklifin yaşı: 239günler
Güncellendi: 239günler

Yerellikler

Chemin de Pentoncelli, Santa-Lucia-di-Moriani
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tyrhenia Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar