SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
231 000 €
(4 053 € / m²)
Satış
3
1
57 m²
Boulevard Charles de Gaulle, Sannois

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à 200 mètres de la Gare et 500 mètres du centre ville. Dans une résidence de standing de 2008 ,venez découvrir cet appartement de type 3 pièces ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Boulevard Charles de Gaulle, Sannois
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - V2L - l'Adresse - V2L

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar