SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
125 000 €
(2 660 € / m²)
Satış
2
1
47 m²
Strada di Figarella, San-Martino-di-Lota

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À vendre en Exclusivité dans votre Agence DESA IMMOBILIER, 2 appartements T2 de 42.5 & 47 m2, entièrement à rénover, situés en plein coeur du centre a...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Yeniden yapılandırmadan sonraYeniden yapılandırma gerekli

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Strada di Figarella, San-Martino-di-Lota
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Desa Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar