SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
890 000 €
(9 889 € / m²)
Satış
2
2+
90 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

yatak odası2
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment for sale in Sainte-Maxime. Right in the heart of the city center, close to all amenities and just steps from the casino, a superb 3-room apa...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı tuvaletYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 103günler
Güncellendi: 103günler

Yerellikler

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar