SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
190 000 €
(3 654 € / m²)
Satış
2
1
52 m²
Place de la Mairie, Sainte-Agnès

yatak odası2
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Adeline Blachere vous propose: Appartement de Charme 2/3 Pièces au COEur de Sainte-Agnès – Un des Plus Beaux Villages de FranceDécouvrez ...

Diğer
Teklifin yaşı: 44günler
Güncellendi: 44günler

Yerellikler

Place de la Mairie, Sainte-Agnès
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar