SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 176 000 €
(19 279 € / m²)
Satış
2
1
61 m²
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez

yatak odası2
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located within a residence just steps from the iconic Place des Lices and the port of Saint-Tropez, this beautiful three-bedroom apartment offers an e...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar