SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
670 000 €
(18 108 € / m²)
Satış
2
1
37 m²
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez

yatak odası2
düz37 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Dans une résidence sécurisée avec gardien, un appartement 2 pièces meublé d'environ 37 m2 au 4ème et dernier étage (avec ascenseur) comprenant une ent...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L'agence Tropézienne

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar