SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
990 000 €
(8 182 € / m²)
Satış
3
2+
121 m²
Impasse du Soleil, Saint-Raphaël

yatak odası3
düz121 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Saint Raphael, Var New elegant development within walking distance to the beach, the harbour and the town centre. With just 7 apartments in total ove...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Impasse du Soleil, Saint-Raphaël
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar