SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 150 000 €
(9 200 € / m²)
Satış
3
1
125 m²
Place Lamartine, Saint-Raphaël

yatak odası3
düz125 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Saint-Raphaël centre: bright apartment with panoramic sea views, within walking distance of shops, the sea and restaurants, located on the top floor o...

Diğer
Teklifin yaşı: 101günler
Güncellendi: 49günler

Yerellikler

Place Lamartine, Saint-Raphaël
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar