SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
200 000 €
(2 128 € / m²)
Satış
3
1
94 m²
Rue des Bons Enfants, Saint-Pierre

yatak odası3
düz94 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A VENDRE C. Habilis vous propose cet appartement de type T3 en duplex, d’une superficie d’environ 94,55 m2, situé dans le secteur de Bois d'Olives à...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue des Bons Enfants, Saint-Pierre
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CABINET HABILIS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar