SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
257 500 €
(3 679 € / m²)
Satış
3
1
70 m²
Avenue du Maréchal Foch, Saint-Paul-lès-Dax

yatak odası3
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Aux abords immédiats du Lac de Christus sur la commune de Saint-Paul-Les-Dax dans les Landes voici un appartement fraîchement rénové dans une copropri...

Elektrik
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Avenue du Maréchal Foch, Saint-Paul-lès-Dax
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

C2m Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar