SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
465 000 €
(6 284 € / m²)
Satış
4
1
74 m²
Avenue Gabriel Péri, Saint-Ouen-sur-Seine

yatak odası4
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez cet appartement lumineux de 4 pièces, offrant une surface généreuse de 74 m², situé au 2ème étage d'une résidence récente avec ascenseur à S...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenue Gabriel Péri, Saint-Ouen-sur-Seine
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar