SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
168 000 €
(4 200 € / m²)
Satış
2
1
40 m²
Ruelle Darras, Saint-Ouen-l'Aumône

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Marie Leplat vous propose: À vendre – Appartement lumineux F2 avec balcon sans vis-à-vis et place de parking – Saint-Ouen-l’Aumône.Appart...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Ruelle Darras, Saint-Ouen-l'Aumône
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar