SUPA24
Oturma odası; fayans zemin, doğal ışık, manzara
Yatak odası; ahşap zemin, doğal ışık
Mutfak; mutfak aletleri, manzara, fayans zemin, doğal ışık
135 000 €
(2 647 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Chemin de la Haie Le Comte, Saint-Max

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Jérémie Lucero vous propose: Appartement 2 pièces avec Balcon à Saint-Max - Idéal pour un Premier Achat ou un Investissement LocatifCet a...

Diğer
Teklifin yaşı: 75günler
Güncellendi: 44günler

Yerellikler

Chemin de la Haie Le Comte, Saint-Max
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar