SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
330 000 €
(3 882 € / m²)
Satış
3
1
85 m²
Rue du Val d'Osne, Saint-Maurice

yatak odası3
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Succombez au charme de cet appartement traversant et lumineux de 85 m², niché paisiblement au 4e étage d'un immeuble avec ascenseur à Saint-Maurice. D...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue du Val d'Osne, Saint-Maurice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar