SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
190 000 €
(5 588 € / m²)
Satış
2
1
34 m²
Rue Garibaldi, Saint-Maur-des-Fossés

yatak odası2
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Audrey Landreau vous propose: VENDU Loué 1050€ CC (fin de bail 16 juin 2027)- Magnifique Appartement 2 Pièces avec Mezzanine et Terrasse ...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rue Garibaldi, Saint-Maur-des-Fossés
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar