SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
467 250 €
(4 918 € / m²)
Satış
4
1
95 m²
Avenue Louis Martin, Saint-Malo

yatak odası4
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

KERMARREC offers you this beautiful, bright 4-room apartment of approximately 95 m2 with a large cellar and private garden space. It consists of a ver...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue Louis Martin, Saint-Malo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KERMARREC IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar