SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
379 000 €
(4 859 € / m²)
Satış
4
1
78 m²
Rue Kléber, Saint-Leu-la-Forêt

yatak odası4
düz78 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Dans un immeuble de 2014 et de standing, à deux pas du centre ville, au calme, je vous propose un très bel appartement de 4 pièces, au 3e étage par l'...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Kléber, Saint-Leu-la-Forêt
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AGENCES DE FRANCE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar