SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
226 500 €
(2 545 € / m²)
Satış
5
1
89 m²
Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain

yatak odası5
düz89 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce superbe appartement T5 de 89,33 m², récemment rénové avec élégance, situé dans un écrin de verdure à Saint-Herblain. Bénéficiant d'une lo...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar