SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
165 000 €
(2 143 € / m²)
Satış
4
1
77 m²
Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain

yatak odası4
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Morgane Rolland vous propose: EXCLUSIVITÉ -NOUVEAUTÉ - ST HERBLAIN - APPARTEMENT - 2 ou 3 CHAMBRES - LOGGIA - CAVE -Venez remettre à vot...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar