SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 000 €
(2 817 € / m²)
Satış
3
1
60 m²
Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain

yatak odası3
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Sandra GREAUD vous propose: Appartement 3 Pièces avec Garage et Balcon au 5 rue des Ajoncs à Saint HERBLAIN.À la recherche d'un apparteme...

Diğer
Teklifin yaşı: 26günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Rue Docteur Albert Schweitzer, Saint-Herblain
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar