SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
329 000 €
(4 387 € / m²)
Satış
3
1
75 m²
Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye

yatak odası3
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé dans le prestigieux quartier résidentiel de Saint-Germain-en-Laye, cet appartement de 75,40 m² vous séduira par son cadre paisible et verdoyant....

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar