Teklifler listesi
2
2
374 500 €
(5 507 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Avenue de la République, Saint-Genis-Pouilly
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
68 m²
banyolar
Çevir İngilizce
A20503LK01 - Delivery time mid 2024. A stylish modern new build two bedroom apartment for sale in St Genis Pouilly on the Swiss boarder.
Information...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Modern tarz
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
484günler
Güncellendi:
484günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenue de la République, Saint-Genis-Pouilly
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.